Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 225/45 R19 · 96V XL 522,75zł/szt. 4 szt.: 2 091,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 225/45 R19 · 96W XL 618,69zł/szt. 4 szt.: 2 474,76 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 225/45 R19 · 96W XL 623,84zł/szt. 4 szt.: 2 495,36 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4 Seasons G2 225/45 R19 · 96W XL 687,05zł/szt. 4 szt.: 2 748,20 zł Ilość Dodaj