Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 225/45 R19 · 96V XL 425,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 700,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 225/45 R19 · 96W XL 503,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 012,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 225/45 R19 · 96W XL 507,19zł/szt. netto 4 szt.: 2 028,76 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4 Seasons G2 225/45 R19 · 96W XL 558,58zł/szt. netto 4 szt.: 2 234,32 zł Ilość Dodaj