Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 235/40 R19 · 96Y XL 614,88zł/szt. 4 szt.: 2 459,52 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 235/40 R19 · 96Y XL 638,37zł/szt. 4 szt.: 2 553,48 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 235/40 R19 · 96Y XL 647,41zł/szt. 4 szt.: 2 589,64 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 235/40 R19 · 96Y XL 724,03zł/szt. 4 szt.: 2 896,12 zł Ilość Dodaj