Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 235/45 R20 · 100W XL 571,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 284,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 235/45 R20 · 100W XL 617,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 468,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 235/45 R20 · 100W XL 636,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 544,00 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental Allseason Contact 2 235/45 R20 · 100T XL 719,99zł/szt. netto 4 szt.: 2 879,96 zł Ilość Dodaj