Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 195/55 R20 · 95H XL 416,00zł/szt. 4 szt.: 1 664,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 195/55 R20 · 95H XL 424,35zł/szt. 4 szt.: 1 697,40 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4 Seasons G2 195/55 R20 · 95H XL 461,36zł/szt. 4 szt.: 1 845,44 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental Allseason Contact 2 195/55 R20 · 95H XL 470,60zł/szt. 4 szt.: 1 882,40 zł Ilość Dodaj