Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 225/45 R19 · 96V XL 425,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 700,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 225/45 R19 · 96W XL 503,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 012,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 225/45 R19 · 96W XL 507,19zł/szt. netto 4 szt.: 2 028,76 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 225/45 R19 · 96W XL 556,22zł/szt. netto 4 szt.: 2 224,88 zł Ilość Dodaj