Yokohama Zimowe Yokohama G075 Ice Guard 235/50 R20 · 104Q XL 503,39zł/szt. netto 4 szt.: 2 013,56 zł Ilość Dodaj
Yokohama Zimowe Yokohama Bluearth Winter V906 SUV 235/50 R20 · 104V XL 548,66zł/szt. netto 4 szt.: 2 194,63 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3 235/50 R20 · 104T XL 558,80zł/szt. netto 4 szt.: 2 235,19 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Performance + (+) 235/50 R20 DOT 2023 601,63zł/szt. netto 4 szt.: 2 406,50 zł Ilość Dodaj