Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 XL 589,99zł/szt. 4 szt.: 2 359,96 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 778,93zł/szt. 4 szt.: 3 115,72 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 815,90zł/szt. 4 szt.: 3 263,60 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector All Season 4 255/45 R20 · 105H XL 905,58zł/szt. 4 szt.: 3 622,32 zł Ilość Dodaj