Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 XL 479,67zł/szt. netto 4 szt.: 1 918,68 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 633,28zł/szt. netto 4 szt.: 2 533,12 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 663,33zł/szt. netto 4 szt.: 2 653,32 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector All Season 4 255/45 R20 · 105H XL 736,24zł/szt. netto 4 szt.: 2 944,96 zł Ilość Dodaj