Goodyear Letnie Goodyear EfficientGrip 285/40 R20 Run Flat BMW / MINI OE 350,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 400,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Advan Sport V107 Rpb 285/40 R20 XL BMW / MINI OE 414,89zł/szt. netto 4 szt.: 1 659,56 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental ProContact RX Nfo 285/40 R20 450,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 800,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Advan Sport V107 Rpb 285/40 R20 · 108Y XL 476,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 904,00 zł Ilość Dodaj