Hankook Zimowe Hankook Winter i*cept evo2 W320 245/45 R20 XL 425,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 700,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Ice 2+ 245/45 R20 XL 544,72zł/szt. netto 4 szt.: 2 178,88 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340 Winter i*cept evo 4 245/45 R20 · 103V XL 694,28zł/szt. netto 4 szt.: 2 777,12 zł Ilość Dodaj
Nokian Zimowe Nokian Snowproof 2 245/45 R20 · 103V XL 713,78zł/szt. netto 4 szt.: 2 855,12 zł Ilość Dodaj