Yokohama Letnie Yokohama G057 Geolandar X-CV 235/45 R20 · 100W 515,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 060,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Letnie Nokian Powerproof 2 235/45 R20 · 100W XL 521,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 084,00 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental EcoContact 6 235/45 R20 DOT 2023 528,46zł/szt. netto 4 szt.: 2 113,84 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin e.Primacy 235/45 R20 · 100V XL 596,02zł/szt. netto 4 szt.: 2 384,08 zł Ilość Dodaj