Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 626,77zł/szt. netto 4 szt.: 2 507,08 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 653,22zł/szt. netto 4 szt.: 2 612,88 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 255/45 R20 · 105T XL 672,11zł/szt. netto 4 szt.: 2 688,44 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 255/45 R20 · 105Y XL 737,14zł/szt. netto 4 szt.: 2 948,56 zł Ilość Dodaj