Yokohama Letnie Yokohama G057 Geolandar X-CV 235/45 R20 · 100W 511,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 044,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Letnie Nokian Powerproof 2 235/45 R20 · 100W XL 521,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 084,00 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental EcoContact 6 235/45 R20 DOT 2023 528,46zł/szt. netto 4 szt.: 2 211,41 zł Ilość Dodaj
Hankook Letnie Hankook K137A Ventus Evo SUV 235/45 R20 · 100V XL 581,67zł/szt. netto 4 szt.: 2 326,67 zł Ilość Dodaj