Hankook Zimowe Hankook Winter i*cept evo2 W320 245/45 R20 XL 425,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 700,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Ice 2+ 245/45 R20 XL 544,72zł/szt. netto 4 szt.: 2 178,88 zł Ilość Dodaj
Yokohama Zimowe Yokohama Advan Winter V907 245/45 R20 · 103V XL 586,23zł/szt. netto 4 szt.: 2 344,92 zł Ilość Dodaj
Nokian Zimowe Nokian Snowproof 2 SUV 245/45 R20 · 103V XL 690,86zł/szt. netto 4 szt.: 2 763,44 zł Ilość Dodaj