Yokohama Zimowe Yokohama Advan Winter V907 245/35 R20 · 95W XL 763,24zł/szt. netto 4 szt.: 3 052,96 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W330 Winter i*cept EVO3 245/35 R20 · 95W XL 793,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 172,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Ice 2+ 245/35 R20 DOT 2024 796,75zł/szt. netto 4 szt.: 3 187,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340 Winter i*cept evo 4 245/35 R20 · 95W XL 819,90zł/szt. netto 4 szt.: 3 279,60 zł Ilość Dodaj