Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 235/40 R19 · 96Y XL 499,90zł/szt. netto 4 szt.: 1 999,60 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 235/40 R19 · 96Y XL 519,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 076,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 235/40 R19 · 96Y XL 578,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 312,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 235/40 R19 · 96Y XL 588,64zł/szt. netto 4 szt.: 2 354,56 zł Ilość Dodaj