Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 XL 589,99zł/szt. 4 szt.: 2 359,96 zł Ilość Dodaj
Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 255/45 R20 · 105W XL 723,24zł/szt. 4 szt.: 2 892,96 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 770,93zł/szt. 4 szt.: 3 083,72 zł Ilość Dodaj
Yokohama Całoroczne Yokohama G061 Geolandar CV 4S 255/45 R20 · 105V XL 779,76zł/szt. 4 szt.: 3 119,04 zł Ilość Dodaj