Michelin Zimowe Michelin Latitude Alpin LA2 255/45 R20 XL 553,50zł/szt. 4 szt.: 2 214,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 DOT 2025 589,99zł/szt. 4 szt.: 2 359,96 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook RW10 Winter i*cept X 255/45 R20 · 101T 609,85zł/szt. 4 szt.: 2 439,40 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak LM-005 255/45 R20 · 101T 766,29zł/szt. 4 szt.: 3 065,16 zł Ilość Dodaj