Michelin Zimowe Michelin Latitude Alpin LA2 255/45 R20 XL 450,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 800,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 DOT 2025 479,67zł/szt. netto 4 szt.: 1 918,68 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook RW10 Winter i*cept X 255/45 R20 · 101T 495,81zł/szt. netto 4 szt.: 1 983,24 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak LM-005 255/45 R20 · 101T 623,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 492,00 zł Ilość Dodaj