Nokian Zimowe Nokian Hakkapeliitta R3 SUV 285/45 R22 XL 750,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 000,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone DM-V3 Blizzak 285/45 R22 · 110T 878,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 512,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Zimowe Yokohama G075 Ice Guard 285/45 R22 · 114Q XL 890,43zł/szt. netto 4 szt.: 3 561,72 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 285/45 R22 · 114W XL 895,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 580,00 zł Ilość Dodaj