Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 235/45 R20 · 100W XL 758,91zł/szt. 4 szt.: 3 035,64 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 235/45 R20 · 100W XL 782,28zł/szt. 4 szt.: 3 129,12 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 235/45 R20 · 100W XL 836,40zł/szt. 4 szt.: 3 345,60 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental Allseason Contact 2 235/45 R20 · 100T XL 885,59zł/szt. 4 szt.: 3 542,36 zł Ilość Dodaj