Yokohama Letnie Yokohama Bluearth-GT AE51 245/45 R18 · 100W XL 374,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 496,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Letnie Nokian Powerproof 1 245/45 R18 · 100Y XL 380,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 520,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Letnie Hankook K127 Ventus S1 EVO3 245/45 R18 · 100Y XL 385,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 540,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Letnie Hankook K137 Ventus Evo 245/45 R18 · 100Y XL 388,06zł/szt. netto 4 szt.: 1 552,24 zł Ilość Dodaj