Yokohama Zimowe Yokohama G075 Ice Guard 255/50 R20 · 109Q XL 482,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 928,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak LM80 Evo 255/50 R20 · 109H XL 577,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 308,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3 255/50 R20 · 109T XL 581,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 324,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 255/50 R20 · 109V XL 672,90zł/szt. netto 4 szt.: 2 691,60 zł Ilość Dodaj