Yokohama Zimowe Yokohama G075 Ice Guard 235/50 R20 · 104Q XL 619,17zł/szt. 4 szt.: 2 476,68 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3 235/50 R20 · 104T XL 710,23zł/szt. 4 szt.: 2 840,92 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Performance + (+) 235/50 R20 DOT 2023 740,00zł/szt. 4 szt.: 2 960,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 235/50 R20 · 104W XL 793,13zł/szt. 4 szt.: 3 172,52 zł Ilość Dodaj