Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/45 R20 XL 479,67zł/szt. netto 4 szt.: 1 918,68 zł Ilość Dodaj
Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 255/45 R20 · 105W XL 588,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 352,00 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 626,77zł/szt. netto 4 szt.: 2 507,08 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 656,83zł/szt. netto 4 szt.: 2 627,32 zł Ilość Dodaj