Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 255/50 R20 · 109W XL 575,88zł/szt. netto 4 szt.: 2 303,52 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 255/50 R20 · 109Y XL 646,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 584,00 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental Allseason Contact 2 255/50 R20 · 109V XL 761,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 044,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4SEASONS Gen-3 255/50 R20 · 109W XL 768,00zł/szt. netto 4 szt.: 3 072,00 zł Ilość Dodaj