Yokohama Zimowe Yokohama Bluearth Winter V906 SUV 235/50 R20 · 104V XL 548,09zł/szt. netto 4 szt.: 2 192,36 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak DM-V3 235/50 R20 · 104T XL 577,42zł/szt. netto 4 szt.: 2 309,68 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Performance + (+) 235/50 R20 DOT 2023 601,63zł/szt. netto 4 szt.: 2 406,52 zł Ilość Dodaj
Hankook Zimowe Hankook W340A Winter i*cept evo 4 SUV 235/50 R20 · 104W XL 644,82zł/szt. netto 4 szt.: 2 579,28 zł Ilość Dodaj