Goodyear Letnie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 245/35 R20 XL 461,25zł/szt. 4 szt.: 1 845,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Bluearth-RV RV02 Rpb 245/35 R20 XL 480,00zł/szt. 4 szt.: 1 920,00 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin Pilot Sport 3 245/35 R20 · 95Y XL Run Flat Pianka BMW / MINI OE 510,45zł/szt. 4 szt.: 2 041,80 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental VikingContact 7 245/35 R20 541,20zł/szt. 4 szt.: 2 164,80 zł Ilość Dodaj