Goodyear Letnie Goodyear EfficientGrip 285/40 R20 Run Flat BMW / MINI OE 430,50zł/szt. 4 szt.: 1 722,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Advan Sport V107 Rpb 285/40 R20 XL BMW / MINI OE 511,18zł/szt. 4 szt.: 2 044,72 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental ProContact RX Nfo 285/40 R20 553,50zł/szt. 4 szt.: 2 214,00 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Advan Sport V107 Rpb 285/40 R20 XL 591,57zł/szt. 4 szt.: 2 366,28 zł Ilość Dodaj