Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 245/40 R20 · 99Y XL DOT 2026 770,05zł/szt. 4 szt.: 3 080,20 zł Ilość Dodaj
Michelin Całoroczne Michelin CrossClimate 2 245/40 R20 · 99W XL 882,91zł/szt. 4 szt.: 3 531,64 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental AllSeasonContact 2 245/40 R20 · 99Y XL DOT 2026 889,08zł/szt. 4 szt.: 3 556,32 zł Ilość Dodaj
Michelin Całoroczne Michelin CrossClimate 3 Sport 245/40 R20 · 99Y XL 1 072,68zł/szt. 4 szt.: 4 290,72 zł Ilość Dodaj