Michelin Całoroczne Michelin Primacy Tour AS DT 245/45 R20 · 103V XL 532,97zł/szt. 4 szt.: 2 131,88 zł Ilość Dodaj
Yokohama Całoroczne Yokohama BluEarth-4S AW21 Rpb 245/45 R20 XL 564,67zł/szt. 4 szt.: 2 258,68 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 245/45 R20 · 103V XL 771,89zł/szt. 4 szt.: 3 087,56 zł Ilość Dodaj
Michelin Całoroczne Michelin CrossClimate 2 245/45 R20 · 99V 809,36zł/szt. 4 szt.: 3 237,44 zł Ilość Dodaj