Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4s 2 X 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 770,93zł/szt. 4 szt.: 3 083,72 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 255/45 R20 · 105W XL DOT 2025 803,46zł/szt. 4 szt.: 3 213,84 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 255/45 R20 · 105T XL 826,70zł/szt. 4 szt.: 3 306,80 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 255/45 R20 · 105Y XL 906,68zł/szt. 4 szt.: 3 626,72 zł Ilość Dodaj