Yokohama Letnie Yokohama Advan dB V552 Rpb 245/40 R20 XL 307,50zł/szt. 4 szt.: 1 230,00 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin Pilot Primacy 245/40 R20 BMW / MINI OE 400,00zł/szt. 4 szt.: 1 600,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Letnie Bridgestone Potenza Race 245/40 R20 · 91Y XL 429,74zł/szt. 4 szt.: 1 718,96 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental EcoContact 6 Q 245/40 R20 · 99V XL 451,21zł/szt. 4 szt.: 1 804,84 zł Ilość Dodaj