Hankook Zimowe Hankook Winter i*cept evo2 W320 245/45 R20 XL 522,75zł/szt. 4 szt.: 2 091,00 zł Ilość Dodaj
Goodyear Zimowe Goodyear UltraGrip Ice 2+ 245/45 R20 XL 670,01zł/szt. 4 szt.: 2 680,04 zł Ilość Dodaj
Yokohama Zimowe Yokohama Advan Winter V907 245/45 R20 · 103V XL 721,06zł/szt. 4 szt.: 2 884,24 zł Ilość Dodaj
Nokian Zimowe Nokian Snowproof 2 SUV 245/45 R20 · 103V XL 849,76zł/szt. 4 szt.: 3 399,04 zł Ilość Dodaj