Hankook Całoroczne Hankook Kinergy 4S2 H750A 255/40 R20 · 101Y DOT 2025 813,90zł/szt. 4 szt.: 3 255,60 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental AllSeasonContact 2 255/40 R20 · 101T XL 925,03zł/szt. 4 szt.: 3 700,12 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 255/40 R20 · 101Y XL 949,56zł/szt. 4 szt.: 3 798,24 zł Ilość Dodaj
Michelin Całoroczne Michelin CrossClimate 2 255/40 R20 · 101H XL 962,48zł/szt. 4 szt.: 3 849,92 zł Ilość Dodaj