Continental Zimowe Continental WinterContact TS 830 P 245/40 R20 · 99V XL 360,70zł/szt. 4 szt.: 1 442,80 zł Ilość Dodaj
Yokohama Zimowe Yokohama BluEarth Winter V905 Rpb 245/40 R20 XL 480,00zł/szt. 4 szt.: 1 920,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Zimowe Nokian Hakkapeliitta R5 245/40 R20 · 99T XL 490,77zł/szt. 4 szt.: 1 963,08 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Zimowe Bridgestone Blizzak LM32 Amr 245/40 R20 · 95W 549,99zł/szt. 4 szt.: 2 199,96 zł Ilość Dodaj