Michelin Letnie Michelin Pilot Primacy 245/40 R20 BMW / MINI OE 400,00zł/szt. 4 szt.: 1 600,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Letnie Bridgestone Potenza Race 245/40 R20 · 91Y XL 430,68zł/szt. 4 szt.: 1 722,72 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental EcoContact 6 Q 245/40 R20 · 99V XL 452,22zł/szt. 4 szt.: 1 808,88 zł Ilość Dodaj
Yokohama Letnie Yokohama Advan Sport V107 Rpb 245/40 R20 XL 466,94zł/szt. 4 szt.: 1 867,76 zł Ilość Dodaj