Yokohama Letnie Yokohama Advan dB V552 Rpb 245/40 R20 XL 307,50zł/szt. 4 szt.: 1 230,00 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin Pilot Primacy 245/40 R20 BMW / MINI OE 400,00zł/szt. 4 szt.: 1 600,00 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental ContiSportContact 3 245/40 R20 XL Jaguar OE 467,40zł/szt. 4 szt.: 1 869,60 zł Ilość Dodaj