Yokohama Letnie Yokohama Advan dB V552 Rpb 245/40 R20 XL 250,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 000,00 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin Pilot Primacy 245/40 R20 BMW / MINI OE 325,20zł/szt. netto 4 szt.: 1 300,80 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Letnie Bridgestone Potenza Race 245/40 R20 · 91Y XL 349,38zł/szt. netto 4 szt.: 1 397,52 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental EcoContact 6 Q 245/40 R20 · 99V XL 366,84zł/szt. netto 4 szt.: 1 467,36 zł Ilość Dodaj