Yokohama Letnie Yokohama Advan dB V552 Rpb 245/40 R20 XL 250,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 000,00 zł Ilość Dodaj
Michelin Letnie Michelin Pilot Primacy 245/40 R20 BMW / MINI OE 325,20zł/szt. netto 4 szt.: 1 300,80 zł Ilość Dodaj
Continental Letnie Continental ContiSportContact 3 245/40 R20 XL Jaguar OE 380,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 520,00 zł Ilość Dodaj
Nokian Letnie Nokian Powerproof 245/40 R20 · 99Y XL 400,00zł/szt. netto 4 szt.: 1 600,00 zł Ilość Dodaj