Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 245/40 R20 · 99Y XL 762,60zł/szt. 4 szt.: 3 050,40 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental AllSeasonContact 2 245/40 R20 · 99Y XL DOT 2026 891,09zł/szt. 4 szt.: 3 564,36 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 245/40 R20 · 99W XL 896,57zł/szt. 4 szt.: 3 586,28 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 245/40 R20 · 99Y XL 941,77zł/szt. 4 szt.: 3 767,08 zł Ilość Dodaj