Continental Całoroczne Continental AllseasonContact 235/50 R20 DOT 2023 599,99zł/szt. 4 szt.: 2 399,96 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 235/50 R20 · 104Y XL 635,91zł/szt. 4 szt.: 2 543,64 zł Ilość Dodaj
Yokohama Całoroczne Yokohama Bluearth-4S AW21 235/50 R20 · 104W XL 658,05zł/szt. 4 szt.: 2 632,20 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 235/50 R20 · 104Y XL 729,39zł/szt. 4 szt.: 2 917,56 zł Ilość Dodaj