Continental Całoroczne Continental AllseasonContact 235/50 R20 DOT 2023 487,80zł/szt. netto 4 szt.: 1 951,20 zł Ilość Dodaj
Nokian Całoroczne Nokian Seasonproof 2 235/50 R20 · 104W XL 513,98zł/szt. netto 4 szt.: 2 055,92 zł Ilość Dodaj
Hankook Całoroczne Hankook H750A Kinergy 4S 2 SUV 235/50 R20 · 104Y XL 517,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 068,00 zł Ilość Dodaj
Bridgestone Całoroczne Bridgestone Turanza All Season 6 235/50 R20 · 104Y XL 593,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 372,00 zł Ilość Dodaj