Hankook Całoroczne Hankook H750 Kinergy 4S 2 245/40 R20 · 99Y XL 620,00zł/szt. netto 4 szt.: 2 480,00 zł Ilość Dodaj
Continental Całoroczne Continental AllSeasonContact 2 245/40 R20 · 99Y XL DOT 2026 724,46zł/szt. netto 4 szt.: 2 897,84 zł Ilość Dodaj
Goodyear Całoroczne Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 245/40 R20 · 99W XL 728,92zł/szt. netto 4 szt.: 2 915,68 zł Ilość Dodaj
Michelin Całoroczne Michelin Cross Climate 2 245/40 R20 · 99W XL 849,93zł/szt. netto 4 szt.: 3 399,72 zł Ilość Dodaj